Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gróf...

    aktív tag

    Bevillant egy kép a szocializmusból. Az ember összekuporgatja valaminek az árát, vagy épp a szükség úgy hozza, de nem tudja megvenni, mert nem lehet kapni. Vagy kapcsolatokon keresztül, vagy kenőpénzzel "PULT ALÓL" jutott hozzá a vágyai tárgyához!
    Most annyi a különbség, hogy egyszerűen az egekbe emelik az árát. (Ezt ugye abban a rendszerben nem lehetett megtenni, mert mindennek szabott ára volt)
    A vadkapitalisták 30-50 évvel később feltalálták a hiánygazdaságot? Mi jöhet még?!?!

    Ha ez így önmagában nem állna meg, vagy nem mond semmit, akkor egy kis szenti-menti:
    "Elhatároztam" év végén, hogy veszek 1080ti-t, mert ezt érdemes venni. Mindezt úgy, hogy a piros oldalt preferálom most is! Adtam magamnak három hónapot, hogy teljesen biztos legyek benne és nem mellesleg ne az utolsó filléreimet költsem rá! Most ott tartok, hogy rettegek az egész procedúrától, holott csak egy sima vásárlás lenne. (A céltárgy egyébként az FTW3 lenne. (Hosszú latolgatás árán jutottam el idáig.))
    Persze az sem segít, hogy hetente bejelentik, hogy jön az utódja, vagy épp az ellenkezőjét! A ....sz kivan!

    Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

Új hozzászólás Aktív témák