Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Devid_81

    nagyúr

    válasz akoska07 #77328 üzenetére

    Az a baj, hogy nem talaltam olyan arban amire szivesen igent mondtam volna.
    Vagy a gari kerdesnel elbukott, ilyenekkel, hogy aah nincs papirja, igy csak kozvetlen a gyartonal lehet ervenyesiteni...aha, es hogy?! :F

    Attol tartok, hogy ha nem is sokat, de esni fog a VGA-k ara mihelyst az RTX kijon es "beall az ara"
    Ha az RTX 2070 megkozeliti teljesitmenyben valami hihetelen modon (esely szinte nulla) a GTX 1080 Ti-t akkor azzal a lendulettel menni is fog lefele az ara, hasznaltban/ujban egyarant.
    Ugy voltam vele akkor atmenetileg maradok egy olyan verzional ami eleve olcsobb, ha esik is az ara, akkor sem eshet hatalmasat majd eladasnal, de megis jo ugy ahogy 1440p-re
    Kb Black Friday-ig meg kihuzza nalam ez Palit RGB, onnan meg RTX 2080 lesz valoszinuleg, mivel a Ti ara szerintem nem elfogadhato, mond akarki akarmit is :U
    Felolem tudhat 100% tobbet mint egy 1080 Ti, akkor sem eri meg azt az arat amit kernek erte. :(
    Es a next gen-el megint csak a nagy buko lesz azon is, ami most konnyeden hamarosan bekovetkezik.
    Persze emiatt aggodni kar, hiszen mindennek esik az ara amikor kijon az uj generacio.
    Csak az a kerdes, hogy mennyibol mi marad. :U

    ...

Új hozzászólás Aktív témák