Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • keIdor

    titán

    válasz TTomax #21362 üzenetére

    En megertem az allaspontod, viszont bill+eger sose lesz, ahhoz fix 60fps mar kene, mert gyorsabb kamera mozgashoz es celzashoz keves a 30fps. Gamepaddal meg elmegy, ott hasznalhato ez a sebesseg is.
    Igen mondjuk nem vagyunk egyformak, nekem erre az evi 8-10 AAA cimre tokeletes a konzol, nekem lett kitalalva, raadasul csak Single erdekel, meg valogatos vagyok, viszont tudom te szeretsz sok mindent kiprobalni, ami esetleg Steam-en uj.
    Vegre latok indokot is, hogy valakinek miert nem alternativa, masok csak fujjak elvakultan a maguket, elotted le a kalappal, maximalisan. :R

    Far Cry 4: nem csak a DOF, valahogy az egesz nem stimmel, a szinek sem, bar az csak cfg kerdese, de lehet az nV effektek basszak el. MSAA es SMAA-t neztem egyebkent. De az egeszen azt erezni, hogy a PS4 exkulziv HRAA es HVDO hianyzik, meg a speci köd effektem. Meg a szinek is jobbak PS4-en, hatarozottan. Ha van ra lehetoseged nezd meg valahol UK-ban. Nem azt mondom, hogy eg es fold a ketto, csak PC-n olyan hianyerzetem volt. De gondolom az is rondit a dolgon, foleg ha sebessegrol van szo, hogy egy Cell+PSX (G70-hez hasonlo, oskovulet) -hez igazitott kodbol kellett portolni egy x86-on futo varianst. Nem tudom mi allhat a dontes mogott, biztos megvan az oka a dontesuknek. De a microlag ettol is lehet akar.

    [ Szerkesztve ]

    ¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Új hozzászólás Aktív témák