Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz snecy20 #79356 üzenetére

    Durván ~25K többletért inkább egy Z35P ?! :B

    Most nézem ez csak 100Hz.., sztorno. :R

    Sokat morfondíroztam rajta, hogy VA legyen-e vagy IPS de annyi Ghostingos & Bluros videót és egyéb panaszt találtam, lényegében kiderült nem az a kérdés lesz-e hanem hogy milyen mértékű.

    TTomax tanácsát megfogadva először Z35P-t rendeltem volna h megnézzem mennyire dráma ez a Ghosting, egy hetet kellett volna rá várnom, szóval jött az X34P.
    Eddig maximálisan elégedett vagyok vele.

    (#79267) proci985:

    Szakmaival gyakorlatilag teljesen leálltam egy ideje a post törölgetős gyakorlat miatt, kezdődött anno a Polaris topicban (480), babbal elment volna mert hetente új topicgazda volt, aztán előjött egy megnevezni nem kívánt CPU-sban is, plusz vagy féltucat másikban, rendszerességet tekintve sokkal ritkábban.

    Nem az a típus vagyok aki mobilról behány két sort landol ahogyan landol címszóval, figyelek a követhetőségre, a nagyobb postokat próbálom logikai/egyéb szinten tagolni s formázni, aztán mikor gipsz Jakabok a maguk minősíteni nem kívánt értékrendje/megítélése alapján úgy döntenek h egy negyed órán keresztül írt/szerkesztett postot törölnek, x+1 -edik alkalommal, akkor az ember leáll a postolással inkább. :N

    Egy ideig próbálkoztam a kapcsolat teremtéssel, némelyekkel 3. típusúnak hatott, aztán ezt is befejeztem, nekem szefósok ne tegyenek szívességet azzal, hogy hagyják hogy önszántamból tartalmat tegyek be egy topicba. Sajnos kb ennyi, a #79263 kapcsán pedig sorry, no offense, meglehet annak hatott de nem célzott lövésként szántam/nem kendnek. :R

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák