Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 3.Aragorn

    addikt

    válasz detroitrw #118 üzenetére

    Ki ne találjátok, hogy a Gaming X hűtése sem az igazi, :DDD én már erre is sajnálom azt a 12-13 ezer felárat, a strix meg ugye még erre rádob 8-9 ezret... +20 ezer ebben a kategóriában nálam már nagyon nem fér bele, sőt egyre inkább hajlok a 1660 Ti Ventus felé. Húzgálni úgysem igen fogom a kártyát, főleg úgy hogy eleve procilimites lesz nálam a móka, de egyébként is az X esetén is részben a villogó fényeket fizeted meg és csak részben a jobb hűtést.

    Amúgy ha már szóba hoztam a tuningot: Dark KillerX kolléga emlegette hogy a sima 1660-ban milyen szép potenciál van. Elméletben a Ti is ilyen arányban tuningolható (azaz hasonló százalékban növelheted az órajelet) vagy ennek is valahol ott van (lehet) a vége mint a sima 1660-nak?
    Ezek a brutál hűtések talán itt mutatják meg az értéküket igazán, a Ventus hűtésével nem is igen mernék ilyesmivel próbálkozni...

    Alapvetően csendes házba kerül a vas (Nanoxia Deep Silent 5), ami kellő légtérrel és jó szellőzéssel is rendelkezik, így sem a zajtól sem a melegedéstől nem tartok túlzottan. Itt azért kikérném Motion_Blur kolléga véleményét is; ha jól értelmeztem nem vagy a Ventussal teljesen megelégedve. Ez a benyomás a zajra, vagy a hőre értendő, esetleg más faktorok is benne vannak?

    [ Szerkesztve ]

    Nem minden vándorút céltalan...

Új hozzászólás Aktív témák