Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • detroitrw

    addikt

    Nekem is van egy MSI 1660 Gaming X ...

    Elotte 1070-em volt par honapig, mivel annak a load hangja nem tetszett igy valtottam erre mert a teljesitmenye nekem boven eleg volt.
    Teljesitmenybe alap orajelen (1860/4000 ami terhelve 1950/4000 ezt nem ertem hogy miert) kicsivel a 1070 alatt van, de huzva (2070/4800) mar boven folotte van.

    Hangba viszont nem sokkal jobb mint a 1070 G1 vagy strix (mindketto volt nalam)

    Igy aki tenyleg halk verziot szeretne load modba is ahhoz nem ez a kari lesz a legmegfelelobb. (Ahogy neztem ezen kivul az evga johetne e tekintetbe szoba)
    Ami meg erdekes, hogy a fent emlitett tuning mellett sincs erdemleges homerseklet novekedes +3-4°C ekkor olyan 70 fok korulre is felmegy a hofok amit kb. 50-55% koruli venti fordulat tudja csak stabilizalni, es hat 42%-nal mar megjon a hangja.

    Kar hogy nem tettek ra komolyabb bordat mert igy idle-be (fan stop-al) 50°C fole is konnyeden felkuszik, egy 10%-os ventivel (ahol program szerint meg ki-be kapcsol a venti) 30°C-rs leviszi.
    Ugyanez 1070-nel fan stop modba 35-nel nem ment feljebb.
    Fan stop-bol maximalis terheles hatasara a hofok azonnal 60°C -ra is felmegy, ha idle 50-rol kapja meg a terhelest akkor 65-re gond nelkul azonnal felugrik.

    Nem tudom masnal mikent mukodik a kari de nalam ilyen :B

Új hozzászólás Aktív témák