Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s4hu|SyD^

    addikt

    válasz sixpak #17627 üzenetére

    Nekem az Arkham Knight is droppol néha, de csak egy pillanatra, egyébként végig 90 fps, ugye az a limit. Ha leesik akkor olyan 30 környékére és nagyon érezhető.

    Mafia 3 hát ja, év csalódása, nekem a sztori sem volt valami hűdevalami. 2 soros sztori semmi csavar meg ilyenek. Végigviszed és nincs mit csinálni, utána egyből toltam az AC: Syndicate-et, ahol konkrétan tele a térkép mindenféle teendővel + random mini küldetések. Ubisoft nagyon jó szerintem az Open World játékokban. Far Cry 4, Primal, Unity, amikkel mostanában játszottam. SSD mellé most megkaptam a Watch Dogs 2-őt, kíváncsi vagyok, ma ki is próbálom, ha megjön az SSD. Watch Dogs első részét is elkezdtem, de nem tudom, kicsit nehézkes belemélyedni, nem mondom, hogy rossz, csak más mint a megszokottak. Amúgy az a játék is meg tudja fogni az 1070-et. Persze az élsimítás miatt. Konkrétan ezzel az élsimítással kezdhetnének valamit, hogy ne legyen ilyen terhelő, meg mondjuk ne mossa el úgy a képet, mint az MSAA. Olyan, mintha blur szűrőt adnál a játékhoz, hol jobban elmost hol kevésbé, játék függő.

    GOW4-et is próbáltam, ugye adták a graf karihoz. Se szépségben, se sztoriban nem esett le még az állam, kb 3-4 órát játszottam vele, de kb semmi más nem történt eddig csak, hogy hullámokban jön az ellen néha kis párbeszéd aztán megint. Mondjátok azt, hogy ez jobb lesz, mert akkor folytatom. :DDD Ha nem, kár, hogy nem adtam el. Grafikai teljesítményben viszont nincs baj 1070-el, de nagyon szépnek azért nem mondanám a gammát.

    [ Szerkesztve ]

    "Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

  • xPraetoriaNx

    senior tag

    válasz sixpak #17627 üzenetére

    Lehet, én amikor próbáltam (még a 660Ti kártyámmal) akkor low grafikán 25-40 közt döcögött már az intró videó is, szóval kb azonnal léptem ki és szedtem le :D VGA frissítés óta meg mindig volt mivel játszani még, szóval az újrapróbálásig még nem jutottam el.

    There is no war. Only the harvest.

Új hozzászólás Aktív témák