Hirdetés

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

  • Stellar Blade - Túl az 1 millión

    gp Külön érdekesség, hogy a Metacritic oldalán a felhasználók ennek a PS5-ös játéknak adták a legjobb pontokat.

Új hozzászólás Aktív témák

  • szasanyi

    félisten

    válasz ates2 #4163 üzenetére

    Ott a link, próbáld ki ha gondolod aztán vond le a következtetéseket a saját tapasztalataid alapján. ;) Ha már vannak DX12 játékok amiket DX12 dVGA-n használok, akkor hogy már már azt ne lássam, tapasztaljam meg amiért fizettem. De ez csak egy dolog a sokból, amiben - szerintem - egyértelműen jobb a Win10.

    ......................................................................................................................

    Peat;) - én nem akarlak rábeszélni, te tudod. :) Az pedig, hogy vki nem frissíti a rendszerét (aminek követelményét az NV közzé is tette)... most erre mit mondjak? Az megérdemel egy kis kínlódást. ;]
    Számomra ismeretlen problémákat említettél pedig telepítettem jó pár PC-t, laptopot. Igaz, korszerűbb és újabb típusokat, nem 5-6 éves eszközöket amiknél valóban lehet probléma.

    Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

Új hozzászólás Aktív témák