Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elmör

    senior tag

    válasz zack #19481 üzenetére

    Van benne valami... :DDD
    Na megyek aludni, mert a köcsög kormány és a vezetőség megcsinálta nekünk ezt a faja kis BKV sztrájkot és időben kellene kelni, hogy odaérjek melóba. A BKV dolgozóit nem bántom, de azért abba is belegondolhatnának, hogy mondjuk anyukája rosszul lesz és sok autó miatt a dugóban nem ér oda időben a mentő, akkor aztán megérte mi? :(
    Ma nem tudom hogy öngyilkos lett vagy mi történt, de a Klinikáknál meghalt egy ember a metróban és emiatt le kellett szállnom a Deák térnél, majd megérdeklődtem, hogy mit is terveznek, mert se villamos se busz, de majd talán jön metropótló. Ja, csak a megállóban 100 ember legalább és kb 30-40 perc mire jön a busz, tehát mire én is felszállhatok egyre az 1 óra 20 perc kb. Na fogtam magam és átsétáltam ebben a kellemes időben (este fél 8) a Nagyvárad térre, mert onnan ment tovább metro. Megvolt az egészséges napom is ebben az évben asszem (közel 1 óra séta volt) és ezzel elérték, hogy holnap megyek én is kocsival, én is szmogozok és szidom a másikat meg lehet még valakit el is ütök, mert a gyalogbékák mentek ám mindenhol piroson át, 4 sávon keresztül. Ja és összesen 1 busz ment el mellettem, ami metropótló volt, rajta király heringfeeling ahogy láttam. :(((
    Pedig reggel olyan szépen el tudtam menni metróval, hogy 30 perccel korábban értem melóba, de ez az esti nem hiányzott és nemcsak a gyaloglás miatt. :))

    [ Szerkesztve ]

    RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

Új hozzászólás Aktív témák