Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jani0625

    aktív tag

    válasz mdk01 #61 üzenetére

    üdv!

    ma volt szerencsém bemenni a szombathelyi MM-be ogy megnézzem a telt. De sajna nem volt kirakva, erre megkérdeztem az eladót, aki még nem halott ilyen telről :Y majd egy sufni gsm netes oldalán rákeresett de nem volt rajta,erre felajánlottam hogy megmutatom a neten, kicsit vicces volt de semmi gond. Ezután megnézte a gépben és kiderült hogy van raktáron 20-20 fekte és ezüst, majd egy laza 5perc után hoztak mind2ből, 89900ftba kerül.(lesz még olcsóbb is :)) )

    feketét kapcsoltam be de utólag nem tudok dönteni a kettő között melyik a szebb, az ezüst nagyon szép, de ha nem világítanak a gombok akkor nem látom mi van rajta, persze ennek semmi jelentősége mert tudom hogy mi hol van, és ha használom akkor meg úgyis világit csak esztétikailag nem olyan szép sztem, de csak ez a részlet. A fekete meg elegáns csak félek hogy jobban látszanak majd rajta az ujjlenyomatok.
    A telót előttem bontották ki,teljesen szűz volt. Nagyon egyben van a tel! nagyon meggyőző!
    és a sokat emlegetett gombok sztem parádésak, a viszonylag nagyobb ujjam ami a 6230i kis középső gombját nem szereti az ennek a középső navi gombját nagyon :C
    és nagyon kellemesek a gombok, kiváló a nyomáspont, kijelző pazar, a beltartalom 1az1ben 6280 persze videóhívás, vaku nincs(meg esetleg néhány kisebb dolog különbözhet), és az sms írásnál ha a címzett mezőn vagyok akkor a középső navigomba felett az van hogy hozzáad és ekkor lehet nevekből válogatni, csakúgy mint a 6280ban.
    Nekem nagyon bejön a tel, igaz képet,videót nem csináltam de sztem az is megegyezik a 6280éval az meg nekem bőven elég, sztem telefontól jó, főleg a videó.

    szóval röviden ennyi, még várok hogy lejjebb menjen az ára de lehethogy az egyik 6310emet lecserélem... :R

Új hozzászólás Aktív témák