Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • akos3

    addikt

    válasz MmDorian #38823 üzenetére

    Ezt akkor mond, ha be is jött a dolog :P

    Attól függ mennyire erős a nyomulás. A túlzásba vittet sem csipázzák a csajok, mert azhiszik, h csak ágyba akarod vinni. Viszont a töketlent se birják. Egy határozott magabiztos srácot alakíts! Azért minden lány oda van ;)
    Egyébként az én exem is az öllembe hullot. Jóformán Ő szedett fel engem egy bulin. De megtartani már nehezebb vt. ami nem is sikerült 100%-osan, mindössze 3,5 hónapig.. :F

  • orbano

    félisten

    válasz MmDorian #38823 üzenetére

    de, direktbe nyomulni ebben az esetben gáz: társasággal van, amikor megközelítik, akik tudják, hogy van faszija. gondolod egy direkt közeledésre pozitívan fog reagálni? még ha bejössz neki és védekezni fog, hogy ne tűnjön könnyűvérűnek. Abszolút semlegesen, jófej módn közelíts, haverkodj a csapattal, oltogasd a casjt, a végén meg hívd el a barátaidat valahova, és mellesleg kérdezd meg, vagy említsd meg a jánykának, hogy jöhet ő is nyugodtan, nem tűnik olyan szörnyen unalmasnak, mint az átlag. egy jófej, vicces gyerek, aki le sem szar, nem nyomul, jobban fel fogja kelteni az érdeklődését, mert nem riasztod el.

    szerintem.

    ha meg elutasítja az ajánlatot, el ne kezdj dumálni vele arról, hogy miért nem. esetleg oltsd le érte, aztán hagy ott, de semmi képpen ne kezdj el tudakolózni, az nagyon gáz, egy jobbérzésű lánynak a hideg futkos az ilyentől a hátán.

    A vér nem válik VAZZE!™

Aktív témák