Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • zso73

    veterán

    válasz whitezo88 #24075 üzenetére

    És szerinted, ha sok leszel neki, akkor azzal nem riasztod el? Én nemn akarok taktikai, és egyéb jó tanácsot adni, mert te ismered a leányzót. De ebből a viselkedésből az okosok szerint azt érzik a nők, hogy senkid nincs a világon. (barát...) Esetleg társfüggő vagy, ami szintén nem túl jó előjel.... És, ha ugyanúgy csinálod, mint eddig, akkor a vége is az lesz mint eddig volt. Csináld másképp, és más lesz (lehet ) a vége. Én erre gondoltam.

    Olvasd el a Nő, és a Férfi c. könyvet Csernus Imrétől. Sok okos dolog van benne. És egy pár óra elfoglaltság. ;)

    [ Szerkesztve ]

    "A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

  • orbano

    félisten

    válasz whitezo88 #24075 üzenetére

    4x több óra beszélgetés nem sok! a nők szeretnek beszélgetni, nem kell 4 randiból kétszer ejtőernyőzni, vagy búvárkodni vinni! TE kel, hogy szórakoztató légy és izgalmas, nem a program!!!! ééérted? Ne kérj elnézést azért, amilyen programot szerveztél, ez róntja az imázsod. B*szki, TE VAGY A FÉRFI!!!!!!!
    Simán rá voltál szerintem görcsölve az egész randira, bafaszkodtál, feszengtél, nem győzted meg a lányt teljesen és elment a kedve, ennyi.
    Egyébként én már nem is emlékszem mikor randiztam valakivel úgy, hogy az nem sétából, meg beszélgetésből állt. Soha nem csinálok mást: pár kellemes park, max valami kiállítás vagy vásárszerűség, de egyébként egy kellemes séta, valami jó teázóval, vagy kajáldával leöblítve, hosszú, kellemes beszélgetésekkel, a megfelelő helyeken összebújással, csókolózással. Ennyi, nem kell több egy nőnek. Rád kíváncsi, nem arra, hogy milyen programmal tudsz majomkodni előtte. De ezt már mondtam ma... :o

    A vér nem válik VAZZE!™

Aktív témák