Hirdetés

Aktív témák

  • mocsanisi

    senior tag

    válasz szőröscica #44994 üzenetére

    Mivel nem egy ribancról beszélünk, és viszonylag fiatal (17), ezért ennek nem nagyon áll fent a veszélye. A mostani pasijával spec. nem feküdtek le még... Vagy csak mondja, bár nem hinném mert gyakorlatilag mindent elmondott őszintén eddig. Szerintem meg ilyen esetben van értelme a küzdésnek. Most azért adjam fel mert kicsit több idő? És akkor mivan? Ha összejön egy normális kapcsolat akkor megérte. Ha meg nem akkor tapasztalatnak megint csak jó volt.
    Mellesleg te meg arra pazaroltad volna az idődet, hogy egy csajt átformálj, ami valljuk be sokkal több időbe meg erőfeszítésbe kerül :) Amúgy nekem ilyen szinten még tetszik is ez a teperjünk érte dolog, mert ugye jönnek a kis megerősítések. Annak én se látom értelmét hogy full veszett ügy miatt teperjünk, de nálam még ez se igaz, mert suliba dumálgatok vele, meg suli után eddig összesen 2x összefutottunk, az ő kezdeményezésére. Innentől kezdve az lenne a legnagyobb faszság amit elkövethetek, hogy hagyom :)

    ‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

Aktív témák