Hirdetés

Aktív témák

  • Jojo5

    őstag

    válasz Vigneau #44663 üzenetére

    Én is azért mondom mert én is azt tapasztaltam, hogy ha ki is lép és összeszakad a világ... a közös dolgok társaság stb vissza tudja simán rántani... persze ami eddig sem ment és nem működött az ezentúl se fog... de ez van alapon működik a csaj... :W

    akos3: Az elmúlt 3-4 hétben nem volt bajom a kedvem kicsattanóan jó volt... DE sajnos minden nap látom és az elmúlt 3 nap maga a mélypont és tudom, hogy ha nyitnék simán betudnék megint zavarni a képbe csak nem látom értelmét...még így, hogy nem nyitok még így is zavarom a képet és megy rólam a veszekedés... :W Meg a sírásokhoz is van sajnos közöm ami nem azt jelenti, hogy pont miattam, de a dolgokba benne vagyok/voltam... :(
    A csaj meg tudja, hogy elkúrta a dolgokat velem és haveromnak ki is fakadt és ez meg olyan dolog, hogy inkább sír és vergődik mint, hogy lépjen irányomba...mert a határozottság eddig se volt erénye... :U

    Stalker-2572: nem azt mondom, hogy szomorkodni nincs idő csak most szar kedv van és ezt érzem ennyi :U de pl ha oda kéne állnom elé, hogy beszéljünk a dolgokról vagy bármiről... tuti, hogy nem lennék képes...
    Hát az, hogy félrekexel az nem minden nőre jellemző... mert pl ez se adta magát... csak bújt, hogy foglalkozzon más is vele meg bújik mindenkihez mert a gyenge csávó 1 öleléssel már ellágyítható... :N ő meg szeretethiányos a hapi mellett még mindig. :)

    [ Szerkesztve ]

    http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

Aktív témák