Hirdetés

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

  • OnePlus Pad Pro lett a Pad 2

    ma Az Ace 3 Pro mellett a OnePlus csúcstabletje is bemutatkozott, az új készülékeket eSIM-es OnePlus Watch2 és Buds3 kíséri új színárnyalatban.

  • Cryptmaster teszt

    gp A toll erősebb a kardnál – főleg, ha azt írjuk le vele, hogy mithrilpenge. De szavaink ebben a játékban nem csak acélt és varázserőt képesek megidézni, hanem az egész világ sorsát megváltoztatják.

Aktív témák

  • Jojo5

    őstag

    válasz akos3 #44660 üzenetére

    Legalább valami jó hír is történik a topikban :K Boldogságot ;)

    Vigneau: Szerintem ez nagyon sok mindentől függ, hogy így elkalandozik-e egyáltalán és, hogy van-e mersz benne szakítani és marad-e a biztos mellett, vagy beáldozza magát az új ismeretlennek... csak sajnos általában ahogy írtad is a biztos mellett döntenek... :U

    Stalker-2572: néha még az se elég ha látja, hogy te eltökélt vagy és tuti nem változtatod meg a véleményedet róla... egyszerűen némelyik hölgy láthatóan csak a megszokás rabja és már nem az, hogy szereti stb.. csak van :(

    más: Ha már úgyis írok... megmondom az őszintét, hogy nem tudom miért, de az elmúlt 3 napban az osztálytárs csaj akivel ment a szívás sokáig és ugye visszament a régi sráchoz pár hete és sírt sokszor még azóta, de már leszartam meg azt is, hogy a szülinapi buliján összekapott valamin a régiújbarátjával rajtam.... de már több mint 3 hete nem kommunikálunk semmit és nem tudom miért... DE
    NAGYON elkezdett hiányozni minden faxságával együtt az egész társasága... és nem tudom miért... illetve azt sem tudom, hogy mitévő legyek... :( :W :(

    [ Szerkesztve ]

    http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

Aktív témák