Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • cherilady

    tag

    válasz AMD Power #28465 üzenetére

    Nincs olyan h tökéletes ember. Persze mindenkinek vannak hibái! Nekem is és én el is ismerem. De vanank oylanok akik nem ismerik el a hibáikat és azt hiszik h ők a tökéletesek. Egyik bnőm pasija ilyen volt. Ő mindent jobban tudott ő sose hibázott semmiben ő volt a szent állandóan leugatta a bnőmet. Az lett a veszte h a bnőm szépen ott hagyta X év után elköltözött tőle. Persze utánan már a pasi kapart h jaj így meg úgy de már késő volt...
    Az téyn h sok hülye meber van pasiba is nőben is. Sose állítottam azt h a pasik a legmocskosabbak a leghülyébb stb stb állat faj :DDD
    Mert sajnos tapasztalom ezt nőkben is. Én akkor vagyok kiakadva mikor egy anyuka a karon ülő csecsemőjével olyan viselkedést letud vágni és olyan mocskos a szája h óborzalom...
    És milyen felnőtté válik majd az a gyerek... szörnyű :(
    De amúgy egy párkapcsolat akkor működik jól ha a felek letudnak ülni és megtudják beszélni a dolgokat nyugodtan, nem pedig úgy h tányért törnek közbe.
    Hál ég mi annyira kiismertük egymást ha valamelyikünk úgy jön haza h dúl fúl akkor hagyni kell a másikat amíg lecsillapszik, aztán amjd úgy is elmondja h mi a baj. :)

    Jáj rohanok munkába :Y

    Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

Aktív témák