Hirdetés

Aktív témák

  • thesound

    őstag

    Nincs mit írnom. Vagyis van, de semmi változás sehol. Nem panaszkodom mindennap. A hárpia mostanában nagyobbakat hisztizik, mint a dackorszak kellős közepén lévő pici. A gyerekek kegyetlenül őszinték és ma meg is mondta neki, hogy csak apával megy sétálni, mert ő barátságtalan. Egy szóval összefoglalta sok nap eseményét. Persze ismét óriási hisztit vágott le emiatt. Amit nem képes megérteni, hogy ez olaj a tűzre. Ugyanazt csinálja a picivel, mint velem és ugyanazt az érzést váltja is ki belőle.
    Volt még délután folytatása, akkor én voltam soron. Erőt vettem ismét magamon -de minek- és ismét elmagyaráztam neki. Elmagyaráztam, hogy mit miért mond a pici és miért érzi azt amit ki is mond és hogy hogyan lehetne javítani a helyzeten. Érteleme nincs (ezt nem én találtam ki), de a babócskáért megteszem. Este meg is kapta megint a picúrtól, hogy csak apát szereti. Ami nyílván nem igaz, de így tudja még a drága kifejezni, hogy ez így nem ok. És tényleg nem.

    Bontottam egy 13%-os Roasters Paradise-t. Kávés imperial stout. Mellé folytatni fogom a tegnap elkezdett Monstress-t. Megrendeltem életem első BA imperial stoutját is. Majd valami különleges alkalomra tartogatom. Személyes átvétellel, hagy sétáljak. Valamelyik nap ismét köröket kellett tennem, már nem segített, ami megdöbbentett.
    Ma is ~14k lépést mentem, amíg aludt a pici, utána meg bandáztunk hároman, meg ettünk közösen. Próbáltam a délelőtti hiszti hatását enyhíteni evvel -elég nagy erőfeszítésembe került-, aztán mégis a szart borította a pofámba. Olyan kérdések fogalmazódtak meg bennem, aminek nem örülök.
    De, hogy jót is írjak, ma babakocsiztunk, sétáltunk, ettünk, helikoptereztünk, ugráltunk a bolygóknál, futkostunk a lejtőn és még epres fagyit is ettünk. Itthon főztünk a babakonyhán és sok mesét is néztünk. Pici mondta, hogy apát szereti nagyon, nagyon jó volt háromasban sétálni és tetszett neki az evés is, a fagyi meg főleg. Persze itthon még egy adag kinder csoki bement, de mellé vacsorázott szépen is.

    Olyan egyszerű lenne...

    Mark Pritchard - Beautiful People (Official Video) ft. Thom Yorke

    Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

Aktív témák