Hirdetés

Aktív témák

  • thesound

    őstag

    Kavarog bennem egy-két dolog, de még hagyom őket, magam sem tudom mi lesz a vége, alap dolgok rendültek meg.

    Meg vagyok fázva, meguntam a hús/köret kombót mostanában, ezért valami "extrábbat" ettem volna. Az extra azt jelenti, hogy ritkán eszem, azaz nem megszokott.
    Csináltam mogyorós tésztát. Hehe, durván hangzik, de nagyon finom, megküldtem csípőssel rendesen, hátha kihajtja belőlem a megfázást, illetve ebben a hirtelen jött hűvős időben egy elég jó kis energiabomba.
    Szóval, spagetti recept újra, mert marha gyorsan készen van. Wokban 1,5 evőkanál crunchy mogyorókrém, 2 evőkanál szezámmag olaj, 1,5 evőkanál szójaszósz, szűk 1 evőkanál vörösborecet, fél chilipaprika karikákra, picivel több, mint két hüvelykújjnyi gyömbér és 2 gerezd fokhagyma.
    Namost, a gyömbért és a fokhagymát lereszeltem, beletettem a többi alkotórésszel együtt a wokba. Össze kell forralni és egy kis tésztafőzőlével a megfelelő állagot kell adni neki. Mehet bele a tészta, összeforgatjuk és mehet a tányérba. Kiszedve, karikára vágott újhagymával és szezámmag szórással, valamint az egész chili 1/4-ével megszórtam.
    Adta eléggé, csípős is lett mint az állat.

    Deep Dish - Moscow cd2

    [ Szerkesztve ]

    Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

Aktív témák