Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Deck

    titán

    válasz Bad Pritt #156 üzenetére

    A mérgező cuccokat én se szeretem.. Az első részből nem fogod szeretni akkor az egyik bosst.. :DDD

    Anima a lila csík, azt használja a burst counter és a soul core-ok is. Ha ölsz töltődik, vagy ha felveszel egy soul core-t akkor egyből feltölt. Én nem használok (még?) sol core-okat mert, inkább burst counter-ezek csak, hogy megtanuljam rendesen és a teleport is abból megy. A soul core-ok meg nagyon merítik. Van persze item ami feltölzi az anima csíkot vagy van passzív képesség amitől nagyobb lesz vagy gyorsabban töltődik vagy a ruházatnál is vannak is tulajdonságok. Igazából nagyon sok féle képen lehet játszani buildezni.

    Prestige pontokat költöd? Passzív buffok ezek is sokmindenre. Titles fülön van 2 féle Prestige pont is van. Ezeket folyton kapod.

    Skill ágakon vannak nagyon hasznos képességek és hasznos Omnyo magicek is de ez ugye mindenkinél eltér miket szeret jobban. Én az első részes buildemre építek, így tudom nagyjábóp mi kell.. De ha kell tipp akkor szívesen írok pár hasznos dolgot de ha vágod ezt akkor nem. :R

    (telefonról írok mindig, így ha elgépeltem valamit sorry érte. :R)

    [ Szerkesztve ]

    PS5

Új hozzászólás Aktív témák