Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kai_Rong

    senior tag

    válasz #09990144 #28382 üzenetére

    Nagyon nagy új bejelentés őszintén szólva nem jött, ezekről mind tudtunk már, csak pontos dátum nem volt melléjük rendelve :D

    - Xenoblade Chronicles Definitive Edition jön egy plusz epilógussal megtoldva május 27-én, lesz belőle artbookos limitált kiadás.
    - 2k játékok jönnek május 29-én (Bioshock, Borderlands, XCom 2)
    - Marvel Ultimate Alliance 3 The Black Order
    - Shinsekai: Into the Depths, valami vízalatti felfedezős platformer (?) a Capcomtól
    - AC-hoz jön valami új event-DLC, Zipper bunny-val
    - Good Job, valami indie junk, ma jelenik meg, gondolom csak eShopon (pont odavaló)
    - Catherine Full Body Remaster július 7-én
    - Ring Fithez jön ritmusjáték update néhány zenével
    - King's Bounty II remaster, taktikai RPG jön valamikor még idén
    - az új Super Smash Bros karakter az Arms nevű csodából jön júniusban (a játék rajongójaként mondom: senki nem erre számított, remélem, lesz megint felhördülés, mint Bylethnél volt)
    - Bravely Default II-ből mutattak új részleteket, megjelenés valamikor 2020-ban (ezzel sok újat nem mondtak). Viszont a demó mától elérhető!
    - Club Houses 51 Games, rengeteg páros minijáték, offline és online multiplayerrel (mahjong, darts, póker, billiárd, golf, stb.), ez pl jópofa cuccnak tűnik, június 5-én jön
    - Ninjala, valami Splatoon féle MOBA, május 27-én jön

    Lesz még:
    - Jedi Knight: Jedi Academy, és jön majd a Star Wars Episode 1 Racers is
    - Panzer Dragoon Remake jön ma

    Plusz felvillantották a már fix megjelenéseket (de ezeket tudtuk eddig is): Trials of Mana, Fusers, Elder Scrolls Blades, Warhammer 40k, Burnout, Vigor, Legend of Heroes III, plusz valami Pokémon Sword and Shield expansion pass info jött.

    PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

Új hozzászólás Aktív témák