Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 30z.Samu

    félisten

    válasz Youri #14550 üzenetére

    Szerintem a játékban lévő rendszerrel sem lesz különösebb bajom, csak lehet hogy érdekesebb lenne ha lenne benne BR mód is. Nem tudom, hogy mennyire fog hajazni ez az elődökre, viszont most elolvastam egy korábbi részről írt tesztet és sok mindent megértettem.

    "A cél valamelyest eltérő a hagyományos verekedős programokban megszokottól, hisz rögtön kezdésnek itt négyen, egy időben apríthatják egymást. Szóval itt nincs a szereplőknek életereje, hanem egy mutató dolgozik. Nulla százalékról indulva kell ezt feljebb és feljebb tornáznunk ellenfeleinknél, ez jelzi, hogy mekkorákat repülnek egy-egy pofon után. A nyertes nem az, aki 100%-ra tornázza fel társait (bőven e fölé is lehet menni), hanem aki a végén a pályán marad – vagyis az veszít, akit véglegesen kicsapnak a képernyőből. Visszatérni meghatározott alkalommal lehet, a szereplők eltérő módon mentik is magukat: megkapaszkodnak, visszateleportálnak, repülnek. Védekezni persze lehet, bár a minden résztvevőnek meglévő speciális támadása ellen ez hasztalan, ráadásul a kivédett támadásokat se nyelhetjük be a végtelenségig, így állóháborút – szerencsére –, nem lehet vívni.

    További harcot színesítő sajátosság a felbukkanó tárgyak használatában rejlő lehetőség, a teljesen eltérő felépítésű pályák (nem csupán a háttér változik, nem mellékesen mindegyik egy korábbi Nintendo-játékot imitál), valamint a megidézhető segédszereplők."

    Persze felmerült bennem ebből kifolyólag is 1-2 kérdés, de ezekre szerintem rá fogok jönni ha már elkezdek játszani vele. :)

    [ Szerkesztve ]

    Sic Parvis Magna

Új hozzászólás Aktív témák