Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tassyu

    tag

    válasz boost #1368 üzenetére

    Tehát akkor van új Wii U, ez sem érv, aki akar, tud ilyet venni. Lehet, hogy a lakóhelyeden lévő Medaiban nincs, de én a saját szememmel láttam ma reggel is. Mivel egy hálózat, biztosan kérnének át neked is másik boltból gépet. De a példaként hozott üzleteken kívül is beszerezhető máshol is.
    Az említett ár, 3 játékkal érvényes, és így sem egy-két ezres a különbség. A játékokat legalább egy tizesért el lehet passzolni (az összesre értem együtt).

    A gyártás utáni elérhetőségről általad felvázolt, csupán kombinálás. Van kedved fogadni velem egy bubis vízben, hogy júniusban is lesz új Wii U? De még a szeptembert is megkockáztatnám.

    Akkor mostmár abban is megegyezhetünk, hogy van Wii U Xenoblade, az általad hozott grafikai színvonal sem érv.? Az egyik eredeti kérdésem az volt, és még mindig érdekelne mivel jobb a Switch rész, mint a Wii U rész, mivel csak egyik vagy másik gépen érhetőek el?

    A topic "kedvességét" ide keverni is inkább kibúvónak látom. Nem sértegettelek, még csak nem is neked írtam.

Új hozzászólás Aktív témák