Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    válasz djozsi #12748 üzenetére

    "Válassz ki tetszőleges 100 hozzászólást a topikban, szinte biztos, hogy meg fogod benne találni nagyjából ugyan ezt a beszélgetést akár többször is."

    Na, akkor csak igazam van!

    szerk:
    A rankingról kaphatnék egy linket is?

    [ Szerkesztve ]

  • SityiSXT

    őstag

    válasz djozsi #12748 üzenetére

    Leteszem én is akkor a magam 20 centesét a témában, ha szabad.
    Pár hónappal ezelőttig én exkluzívan PC-s voltam. Van ugyan egy Wii U-m is lassan másfél éve, de nem tudott úgy megfogni, hogy azt mondjam: igen, ez felér a PC-m mellé. A munkám miatt voltam pár gaming kiállításon, sok játékot kipróbálhattam konzolon (sőt, amennyire én tudom, én voltam az első magyar újságíró, aki anno kipróbálhatta az X1-et és a PS4-et, és erről írt is), de egyik sem tudta azt a wow-faktort nyújtani. Aztán pár hónapja megkaptam a Switchet, és fordult velem egyet a világ. Nem volt szerelem első látásra, de még talán másodikra sem. De ahogy jöttek a játékok rá, és kezdtem felfedezni a gépet, egyre jobban lenyűgözött: Skyrim a kezemben a villamoson, a "hadonászós" irányítás az ARMS-ban (meg még sok másikban is), a Labo, első igazi Mariós élményem az Odyssey-vel, az első közös játék kollégákkal, barátokkal a Rocket League-gel és a FIFA 18-cal... Sorolhatnám még, de nem teszem. A mobiltelefon ennyit nem tud nyújtani - amelyik igen, azért nem vagyok hajlandó annyit fizetni, amennyit kérnek érte; emellett az irányítás is kérdéses okostelefonon: a tapizás lehet, hogy pár embernek jó kompromisszum, de nekem nem; illetve a játékkínálat is olyan, ami számomra meh. Lehet itt van a kutyuli eltemetve: sokan a telefonos játékot akarták a Switch-csel kiváltani, arra nem jó. A Switch szerintem van annyira egyedi konstrukció (még ha a részleteit láttuk is már máshol), hogy ne lehessen "rendesen" összehasonlítani mással.

Új hozzászólás Aktív témák