Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz hadam98 #4176 üzenetére

    No offense, tehát abból, hogy a legdrágább, már automatice jön, hogy jó is? :DDD Annyira szubjektív valaminek a megítélése, hogy jó-e vagy sem, hogy az ilyeneken csak nevetni tudok :) Pl. az Avengers két utolsó részét nem vagyok hajlandó még egyszer megnézni annyira szarnak tartom, tehát biztos hogy az. Igazam van? Akár igen, akár nem, az én szememben biztos, hogy az. Egyébként úgy tartják, hogy szelektív az emlékezet, például én úgy emlékszem, hogy a Netflix is így indult, hogy úúú, milyen király sorozatok/filmek vannak, aztán most már nem egy fost találtam rajta én is, szóval szerintem nem kéne ennyire olvadozni az Apple TV+ -tól 'két nappal' az indulás után egy sorozattól, majd nézzük meg két-három év múlva, addig meg 'örüljünk', hogy van konkurencia.
    Én csak azért nem örülök annyira, mert nem szeretem a fregmentációt, egyik itt, másik ott, kismillió helyre fizess elő, ha érdekel valami, aztán még akkor sem nézhetsz mindent legálisan a kötsög jogdíjak miatt. Érdekelne legalábbis, hogy hogyan tudom legálisan nézni a Dr Who-t, a Flash-t vagy pl. a Shield ügynökeit, akár itt Netflixen, akár máshol. TV, dvd vásárlás alapból felejtős.
    Peace :)

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák