Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Strayer

    csendes tag

    Sziasztok!

    Adott egy
    Gigabyte GA-EP35C-DS3R
    DualCore intel Core 2 Duo E7200 2533 Mhz
    2x2Gb Elixir Cl9 1333 Mhz memoria
    Gigabyte Geforce GTX650 2Gb
    Adata 64Gb SSD meghajtó

    konfiguráció

    és olyan problémám lenne vele hogy ez egy müködö rendszer volt , de mivel lett egy uj konfigom amibe átt lett szerelve az SSD és ott lett Win10 telepitve rá ami vélhetöen rossz alaplap miatt nem sokáig volt üzemképes. Igy végül vissza kellett térnem a régi müködö rendszeremhez, ami mint kiderült többé már nem müködüképes.
    A hiba jelenség pedig az hogy nem olyan mintha sérült volna a Biosom mert kaptam egy olyan hibát hogy
    Verifying DMI pool Data in Windows ahol meg is álla rendszer és nem megy tovább.
    probáltam Bios Cmos resetet elem cserét is eszközöltem, de semmi. Annyit sikerült végül elérnem hogy CD-röl sikerült feltelepitenem egy régi XP-t de nem lettt az igazi, olyan mintha minden indulásnál csak csökkentett modban indulna csak a rendszer. Azt is tapasztaltam hogy nem tudok pendriveról bootolni. Annak ellenére sem hogy beállitottam minden szükségeset a Biosban hogy lehetöleg az USB legyen a boot inditó.

    Esetleg valakinek valami ötlete hogy mit lehetne csinálni hogy müködöképes legyena gép?
    Tönkre mehetett az SSD? vagy az Alapalappal történthetett valami?

Új hozzászólás Aktív témák