Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RedHarlow

    aktív tag

    Sziasztok, segítségre lenne szükségem.

    Az asztali számítógépem az utóbbi időkben már youtube videok lejátszásánál is néha akadozott, gondoltam megérett egy újratelepítésre. A gépemet ezért elkezdtem újratelepíteni, de telepítés közben egyszer csak elment a monitor képe, gondoltam csak valami hirtelen hiba úgy hagyom estére a gépet, hogy majd reggelre minden ok lesz. Reggel kelek fel de még mindig nincs kép, a gép viszont megy. Megfogom videokártyát, kb 100 fokos, azonnal lekapcs minden videokártya kivesz. Gondoltam, hogy az akadozások és a melegség miatt tuti a videokártya volt a ludas. Mai napon vettem egy vadi új kártyát, úgy nézett ki minden rendben lesz de kb a windows telepítésének 80%-nál megállt minden, nem ment tovább a zöld csík és hozzányúlok a videókártyához, mi az isten, a vadi új kártya is kb 100 fokos. Azonnal lekapcs a gép hogy ha úgy van még vissza tudjam vinni legalább az új kártyát.

    Szóval ez az én kis történetem, és ezt szeretném megoldani. Volt valakinek hasonló esete? Mit tippeltek mi lehet a baj?

Új hozzászólás Aktív témák