Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • diegho

    nagyúr

    na pár gondolat az NBA-ról, mivel állandóan követem az eseményeket:
    induljunk nyugatról:
    LAkers szerintem söpörni fog, eszméletlen erős a keret és a csapatjáték félelmetes Odom, Gasol, Bryant nagyon érzik egymást a pályán, szerintem ők lennének a favoritok ha nem a Jazz lenne a köv ellenfél akik szintén tényleg egy csapat, nem pedig one man army, hogy kettejük harcát ki nyeri azt nehéz megmondani, sok fog múlni a LAkers padjáról jövő pontoknak. San Antonio, hát nem gondoltam volna, hogy így bekezdenek, de szerintem idén nem lesz elég ez a döntőbe jutásért, a Hornets meg fogja őket állítani. Akik nagyon buták voltak az a Suns, Shaq idény közben nem túl szerencsés, idény végén azt mondom jó, mert van idő összeszokni a rájátszásra és kialakítani azt a stílust amit rá lehet építeni, de így buta húzás volt. Mavs Kidd érkeztével talán gyengült, mint erősödött, nyáron lesznek cserék bőven ez utóbbi két gárdánál.

    Kelet: Boston-t nemrég láttam a rájátszásban, hát mit mondjak... ez nem biztos hogy elég lesz a Pistons ellen, akik meg elhülyéskedték az első meccset, de ettől még simán továbbmennek. Wizards-ot nem értem simán verhető ez a Cavs, talán nem hiszik el, hogy ők a jobbak és itt lesz a gond, mert amilyen játékot néha mutatnak az alapján sima lenne a meccs, de mikor ellépnek 10 ponttal kész leblokkolnak, ez szerintem mentális probléma lesz a csapatnál. Magic egyértelműen továbbmegy, de köv körben a Pistons 4-2re elintézi őket.

    Az én merész tippem:
    Nyugati döntő: Jazz - Hornets (bár LAkers-t jobban szeretném)
    Keleti döntő: Boston - Pistons
    Nagydöntő: Jazz - Pistons Jazz sikerrel.

Új hozzászólás Aktív témák