Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    válasz Geresics #6691 üzenetére

    Epitoiparban az adott aron a feltaraskor kiderulo problemaktol mentes kivitelezest ertik bele. Ezt a szerzodes-szoveged reszeve kene tenni... meg hogy amit a megrendelo szolgaltat adatot annak hibaja az az o koltsege (ablakosok reg igy dolgoznak). Persze aztan amelyik mester tudja hogy ugyis lesz valami az esetek 0+%-aban, eleve szamit erre es a tulmunka aran ugyesen is tudnak fogni a ceruzak...
    Masreszt meg a tavolsag me'g so-so, hogy a tied hogy nem ellenorizted (ami nekem nem egeszen vilagos, hogy nem volt epuletmeret vagy nem volt sorok szama? a kettobol mar matekilag gyanus lehet), de a hibasak csereje, a hibas szerkezet javitasa az miert. A befoglalt elemek helyett masik meg a forgalmazo helyett miert a tied... szoval szerintem me'g a teljesen korrekt elszamolasban is ezeket tovabb kellett volna szamlazni, valos bekerules plusz atlagos nyereseg.
    A forditva mi lett volna azert merult fel mert szerintem ha o is kiszamlazna neked, akkor nem akadt volna ki ha te benyujtod neki, mert neki az a termeszetes. Mivel nem tetted meg, most azt hiszi, hogy nem is buktal semmit.

Új hozzászólás Aktív témák