Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geresics

    Topikgazda

    válasz MrZed001 #10758 üzenetére

    Bevallom, a szigetüzemű üzeneteket itt még én is átgörgetem időhiány miatt, és szégyellem is miatta magam! :(((
    Viszont, ha tudsz egy olyan összefoglalót írni, ami kellően tömör, mégis tartalmazza a legfontosabb infókat, akkor szívesen beteszem itt az összefoglalóba, mert a téma iránti szakértelmed egyértelműen látszik! :K
    Megfordult bennem, hogy esetleg egy szigetüzemű topikot lehetne nyitni, de ez olyan szinten fog kapcsolódni pár éven belül ide, hogy szerintem idővel muszáj lesz együtt kezelni a témákat. Ha külön téma volna rá, még az is lehet, hogy idővel a moderátorok amúgy is javasolnák az egybeolvadást, nem ez volna az első alkalom...
    Engem már ostoroz a főnököm, hogy lassan ideje volna ebben is képbe kerülnöm, de eddig sikeresen elhárítottam mindig, mert ő is tudja, hogy mennyire nincs időm még meghalni sem...
    De ha írsz egy a jelenlegi összefoglalóhoz passzoló kiegészítést, legalább én is képbe kerülök! (Természetesen oda a Te neved kerülne, eszem ágában sincs a babérjaidra törni! :R)

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Új hozzászólás Aktív témák