Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lac1

    csendes tag

    válasz DigitXT #5082 üzenetére

    Én is végiggondoltam ezt, nálunk pl. annyira nincs érdeklődés, hogy augusztustól mostanáig egyedül én voltam jelentkező ilyen vizsgára. Igaz, nem jártam végig az összes helyi autóiskolát, de a legnagyobbal vagyok kapcsolatban, és ha oda nem mennek, akkor nagyon máshova sem.
    Amúgy gondolom, hogy a korlátlan és a B125 vizsgadíjának különbségét inkább beleteszem egy fiatalabb motor árába.
    De még nincs elvetve a korlátlan sem, csak mondom, pénzben is, meg időben is sok az nekem. Még alakulhat ez, de kicsi a valószínűsége, meg a motorra szánt pénz (az a 300-400 ezer) sem fog változni, és hát ennyiért nagyobb motort csak olyan öreget kapok, amit nem biztos hogy akarok.
    Van motorszerelő rokonom, vett ő is ilyent, láttam is, mennyit birkózott vele (Baja) nekem ahhoz sem időm, sem kedvem, sem pénzem, sem szerszámom nincs. Szerelőre pláne.
    Szóval egy jó állapotú 125-ös, és szépen nyolcvannal elcsorgok mindenhová, tökéletesen jó az nekem. Persze egy Bandit-ot néztem az elején, amíg még nem kezdtem el összeadogatni a számokat és gondolkozni.

    A számítástechnika nem egy egzakt tudomány...

Új hozzászólás Aktív témák