Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sgery

    őstag

    Kicsit beleolvasgattam ebbe a témába, és gondoltam megosztom én is a tapasztalataimat a vodával.
    A családban mindenki vodás, fatherom azóta amióta van a voda, én 3éve, mutheromal most vetettem egy előfizut (kellett új telefon nekem..:) )
    Nah, ott kezdeném, hogy a vodánál a nevemet szerintem már mindenki ismeri, és a pokolba kivánnak, mivel nem vagyok olyan, aki csak úgy beletörődik hogy átverték. (nem csak a vodánál, mindenhol 1000rel harcolok az igazamért,mivel sajna ez egy olyan ország ahol mindenki belenyugszik mindenbe, ezért is vagyunk ott ahol vagyunk...)
    Szóval leírnék pár dolgot amik most igy eszembe jutnak, hogy milyen élményem volt velük.
    A legutolsó gondom az volt, hogy az utóbbi időben egyre gyakrabban kaptam számlát. Hónap elején, hónap végén, újra hónap elején, szóval igy 2 hónap alatt 4számlát kaptam. Salynos a számlákat nem tartottam meg (mostmár egyet sem dobok ki) igy nem tudok utána olvasni igazat állaitanak-e, de szerintük azért fizettem 4x két hónapban, mert el voltak csúszva, és igy jött ki a számlázás. Szerintem csak spontán a 12hónapban 14havi számlát fizettem. Erre sajna nincs bizonyitékom, ebbe bele törődtem, úgyis csak 4e-res számláim szoktak lenni. Amúgy jó hogy kb fél éve váltottak levelező rendszert, merthogy jobb lesz, de azótna egyszer sem volt hogy minden hónapban ugyan akkor kapnék számlát. Össze vissza küldik. De állitólag pont jövőhónaptól lesz jó. Hát várom szeretettel.

    Az ügyfélszolgálatuk megint egy nagy vicc. Egyszer hivtam őket, már nem is tudom miért, mondják hogy több mint 8perc. hát ok. Tartom a vonalat, közben hivom a báttyáméról is, azon rögtök kapcsolnak. Hát ez érdekes, mert az utóbbi 1hétben nem hivtam őket, és nem vagyok feketelistán se.. Amúgy mondtam a csávónak miért van ez, kivételeznek velem?.. ő sem tudta miért volt. Lehet tényleg amikor hivom őket már félnek előre és a bevállalósabbakhoz irányitanak..:) Amúgy nagyon buták ülnek az ügyfélszolgálatnál (tisztelet a kivételnek) szegények szinte semmihez nem értenek, 3év alatt sokszor sikerült megtapasztalni..
    Hozzáteszem, anno amikor még westeles voltam égy hivtam az ügyf-ot, ott irtókedvesek voltak, mindenben segitettek, és értettek hozzá. Ma nemtom mi a helyzet, de régen ők voltak legjobbak. az tuti

    Amúgy már nekem is tiltották le a kártyámat, igaz hogy időben befizettem a számlát, de őket nem érdekelte, amig nem faxoltam el a bizonyitékot nem hitték el.

    Másik nagy poén, mikor lejárt a 2éves hűségszerződésem tavaly, gondoltam újra adok nekik 2évet, veszek egy S700i-t. Nagy nehezen rendeltek belőle 1db-ot csak nekem amit részletre akartam megvenni. Kiderült, hogy azt csak új előfizetésnél lehet. Mert ha már lehúzol náluk két évet, akkor ba***nak rád, nehogymár jó legyen neked.. Az üzletek készletére visszatérve, még sosem volt olyan, hogy amikor telefont mentem venni lett volna. Pedig sokszor vettem már, vitamaxba is... Nem tudom miért nem lehet többet rendelni egy akciós készülékből amit úgyis visznek mint a cukrot. Nem romlandó, nem kell kidobni egy nap után..
    A hűséghez még annyit, hogy 2év után, mikor minden számlát befizettem, és átlagban 6-7e volt a havi számla, semmi kedvezményt nem adtak. Az a pláne, hogy fatherom amióta a voda van (6év kb, nem?) azótna előfizetőjük, hüségszerződés nélkül, erre akart venni új telefont 2éves szerződésre, és neki sem adtak semmi kedvezmény. Ez irtónagy bunkóság.
    A hűséghez egy kis offtopic, egyik ismim angliában él, és történt vele, hogy: egy másik szolgáltatónál jobbak voltak a tarifák, hát felhivta az éppeni szolgáltatója ügyf.át hogy át fog válatni, milyen papir kell hozzá. Erre azt a választ kapta, hogy felajánlanak neki egy egyedi csomagot, ami olcsóbb mint a másik szolgálatójé, és egy készüléket féláron megkap. Mo.mit mondana a voda, ha ezzel felhivnám? Mire vársz, még itt vagy?

    Hát most nem emléxek a többi gondomta, azt tudom hogy régen a vodanet-el is voltak gondjaim úgy 2éve, meg az első két éven hetente hivtam őket a problémákkat, mostanra már kezdem megunni. Sajna sose irtak jóvá semmit, nagyon kevésszer ismerik el hogy hibáztak, igy hiábavaló minden.
    És azért tehetik meg mindezt, mert a sok nyuszi magyar hagyja veszni az ilyen dolgokat. Mégha tudja bizonyitani hogy a szolgálató hibázott, akkor sem érdekli, inkább kifizeti és hagyja.
    Pedig ha csak pár napig nem használná a vodafonosok nagy része a telefonját, akkor a voda erősen a fejéhez kapna...

    bocsi a hosszú szövegért, bár ha mindent leirtam volna akkor vagy 10x ennyi lenne..:D
    na majd irok még ha eszembejutnak a storyk.
    amúgy nem fogok váltani se t-mobilra se pannonra, mert ott sem sokkal jobb. Szerintem még sehol sem értékelik az ügyfeleket
    Szerk: bocsi a sok helyesirási hibáért, picit álmos vaok, sok sovényt nyirtam ma..:D

    [Szerkesztve]

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

  • sgery

    őstag

    válasz Bernardo20 #316 üzenetére

    mióta vagy előfizető? és mennyi a számlád átlagba?

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

  • sgery

    őstag

    válasz CineDOG #3244 üzenetére

    te képes voltál 512db sms-t küldeni nekik amúgy? :D

    más: van itt valaki aki huawei e630-as adatkarit használ? mert vettem még 2hónapja 1et vodánál, kékhalált csinált. aztán kicserélték újra és az is. más laptopban is. tehát gondolom gyárihibás, nem? ilyenkor mi van amúgy, ászf szerint visszamondhatom a szerződést, nem?..:D

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

  • sgery

    őstag

    továbbra sincs senki Rick4-en kivül akinek huawei e630-as fagyásai vannak? vagy senki se vett ilyen karit?
    És nem tudja valaki az ide tartozó ászf mit ír ki, hogy ha gyári hibás a kari amit ők adnak akkor mind1 a 2év hűség, kötbér nélkül bonthatok, nem?

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

  • sgery

    őstag

    válasz Gebriel #3269 üzenetére

    már leadtam, és kaptam egy újat, ezzel is ugyan az a gond, itt nem is a kütyü a rossz, hanem az xp driver hozzá.
    amúgy most letöltöttem a vistához kiadott új wmc-et és azzal tesztelem, eddig nem fagyott még vele, van még remény..:D

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

  • sgery

    őstag

    válaszolt nekem voda a huawei 630-assal kapcsolatban, elsőre azt mondták ha nem volt adatforgalom (naná, 3hónapig vitrinben volt..) akkor visszaveszik kötbér nélkül, második levélre pedig már az jött hogy minimális adatforgalom mellett. Az mennyit jelenthet náluk? szerintem max fél gigát nyomtam el pár hónap alatt, az minimális?:D
    mert a gyárihibát nem akarják beismerni, viszont usb-s mondemre meg nem hajlandóak cserélni. Ha pedig nem veszik vissza akkor pedig fogyivédelem lesz..

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

  • sgery

    őstag

    válasz Gebriel #3285 üzenetére

    ászf-et végigfutottam mielőtt megvettem, de részletesen nem volt kedvem a blabla részt átolvasni, ki gondolná hogy gyári hiba is lehet.
    2kártyából mind2 rossz, két laptopban kiróbálva (hp,fuji) az enyémben még alaplap csere is volt amig megjött a 2.adatkari és azzal is ez van. szóval biztos nem laptop hiba.
    a legújabb vistát is támogató driverrel is ezt csinálja. sztem nem a kütyü a rossz hanem a kiadott driver. pedig nekem a mindent támogató home xp van fent ráadásul.
    amúgy voltam bent vodaboltban leadni azért még1x szervízbe csak nem volt cserekészülék ezért nem adtam le most. a szerverük pedig meghalt ezért azt sem tudták megmondani, hogy mennyi volt az össz adatforgalom. ezért most fel is hívtam őket, most megtudnák mondani, de azt mondják ez bizalmas nem kiadható, levélben viszont ki tudják küleni. Akkor szóban miért nem tudják elmondani?... pedig ez is biztonságos, mert mondok kódot is meg amit kér. Furcsa. (amúgymeg milyen hülye Callcenteresek ülnek már bent, én is ilyen helyen dolgozom, de én holt nyugodtan elmondom ilyen esetben az adatot, mert ez a kiba***os része sztem...
    a lényeg az, hogy ha a következő is ezt produkálja, és nem hajlandóak adni usb-s mondemet vagy kötbér nélkül felmondani a szerződést, akkor fogyvédelem és perlés lesz (ahogy tettem már másoknál is) és visszamenlőleg is kérem a havidíjat és jóváírást a másik számomra. Azt már nem hiszem, hogy nincs benne a jogi körömben, hogy ha gyári hibás valami akkor nekik nem kell adni valami olyat ami nem az, vagy felbontani a szerződést...

    Laybee: a voda senkinél sem ellenőrzi mit csinál a kütyüjével, eladod ha mégis baszakszik aztmondod a kutya elásta az utcán és valaki másik kutyája megtalálta kiásta és az új gazi meg használja. Hihetetlen, de nem lehet belekötni:D

    [ Szerkesztve ]

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

  • sgery

    őstag

    válasz CineDOG #3290 üzenetére

    Igen nyilván tartja, de mint mondtam nem érdekli. Én már jópár telefont vettem 2évre náluk, és ált mindet eladtam heteken belül, mégse szóltak, erre nincs kapacitásuk, illetve ha jóltudom lopás esetén nem kötelező jelezni feléjük hogy más is használni fogja mostantól.
    Ismét csak a kutyás esetet tudom mondani, nem lehet belekötni, és nem is fognak amíg fizeted a számlákat:D

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

  • sgery

    őstag

    válasz CineDOG #3293 üzenetére

    na igen, én ált úgy indulok ki hogy befizetek mindent..:D

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

  • sgery

    őstag

    válasz motogirl #3297 üzenetére

    lőn válasz: önnek nincs gprs előfizetése ezen az előfizetésen. érdekes. amúgyis sms-ben csak az adott hónapit küldik el

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

  • sgery

    őstag

    No, voltam ma camponában, ahol ugye vettem. Elmondtam a szitut, megmutattam laptopon a mailt amit küldött az ügyfsz, hogy ők visszavehetik min. adatforgalomnál, és lőn csoda, visszavették:D pedig 1Gb adatforgalom volt (ezt is 23perc hívogatás után tudták meg), szóval visszavették és felondták a szolgáltatást kötbér nélkül. A pénzt meg jóváírák a másik vodaszámomon.
    Amúgy mondták, hogy lassan már visszavonják az akciót, mert nagyon leterhelte a hálózatukat, és rengetegen panaszkodnak miatta. Viszont jóhír, hogy az új, huspa vagy milyen (7.2mbites ugye) szolgáltatásnál is lesz majd ilyen akció valószínüleg (korlátlan olcsón). szóval majd előfizetek arra..:D

    Mondtak egy jófej ügyfelet is, aki az egész koplett gépét monitorral rátette egy görgőkocsira és betolta hozzájuk megmutatni mi a gond:D
    Ja, és rengetegen viszik vissza az adatkarit csak ők 3napon belül, szóval tuti lesz valami driver hiba..

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

  • sgery

    őstag

    válasz motogirl #3319 üzenetére

    Hát igen, upc-nél szar hogy nem éjjelnappali (ami röhely) szóval mindig várni kell ha történt valami gond...
    Én Digitv-nél melózok, netuddmeg mennyi hívó van ha leesik a hó:D Csak az legalább non-stop, szóval ha éjfélkor visszahívnak nem kell várniuk, mert akkor a kutya se hív.
    Ja, upc ügyfsz. upc telefonról ingyenes!

    Lancika: gondolom január 1től lesz amikor lecserélik a mostani hdspa akciút az újabbra, mert karácsony után már nem venné senki, így logikus szerintem. Addig pedig síri csend, nehogy valaki megvárja és újabbat vegyen ugyan annyiért..:D

    [ Szerkesztve ]

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

  • sgery

    őstag

    válasz otcat #3335 üzenetére

    erre csak annyit tudok mondani, digitv-nél volt olyan ember aki olyan szerződést írt alá hogy még nem is az ő neve volt benne és a címe is Mo másik felén volt. Aki nem olvassa el mit ír alá, az így jár, én mindig mindent átnézek mielőtt signatálom..:)

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

  • sgery

    őstag

    mobilnál a ping 2-3x akkora mint asztalinál, ez van, játékra nem túl alkalmasak ezek.

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

  • sgery

    őstag

    válasz PROti #3403 üzenetére

    úgy hogy a pannont senki sem használja:D
    de azért az is mázli inkább a 60-100a min amit szokott hozni
    a vodánál biztos nem lesz kisebb egy jódarabig, hiszen hűségszerződést úgyis aláírták sokan, ráér fejleszteni.
    de van még remény, ha feltolsz majd egy újabb szoftware-t a huaweire és huspa képes lesz tőle akkor a ping is kisebb lesz. persze ha elérhető nálad

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

Új hozzászólás Aktív témák