Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • baloghgabor

    aktív tag

    válasz MadMancs #60482 üzenetére

    Köszi valami hasonlóra gondoltam én is. Az ügyintéző pedig annyira kedves volt, hogy gondoltam nem bonyolítim és még panaszra sem vetettem fel, utaltam nekik és legyenek boldogok vele. Csak maga az eljárás bosszant, hogy lehetnek ennyire világtalanok? Pedig ott villog a piros náluk ha megjelenek! Évekkel ezelőtt volt egy nagy ügyem velük. Rendesen meg akarta a NHH mázsálni őket amikoris megegyeztem velük, hogy vonjam vissza a bejelentésemet, ami akár sokmilliós bírság lett volna nekik. 😮 Lehet kár volt azt is.
    Hasonlóan jártam a Pannnon GSM-el anno. Ott egy Extremedigitalos tablet meg hozzá egy, akkor azt hiszem 500 Ft-os havidíj miatt lett sokezet Ft tartozás. Pedig írtam, kértem, meg is szűnt a hatalmas 1Gb havi csomag, de szerintük mégis élt még vagy egy évig. Mire elkezdett írogatni egy cég, de már bőven egy éven túl. Se kedvem, se energiám nem volt, hogy pár ezer forintért pereskedjek így befizettem. Ki akartam próbálni a korlátlan TELENOR netet pár éve, de neten nem hagyta, el lettem utasítva. A szegedi kirendeltségen személyesen derült ki, hogy megvan még a tartozásom így rossz ügyfél vagyok. Igaz átadták már anno és ki is fizettem, de így nem kaphatok semmit sem tőlük. Szerencsére! 😁

    bégé

Új hozzászólás Aktív témák