Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chuky666

    csendes tag

    válasz Bozek #35532 üzenetére

    Még mindig azt mondom menj be az online fiokodba ott az ászf is letöltöd elolvasod.Tényleg továbbra is égeted magad?Nekem okés mondjuk én jól mulatok.
    De tudod mit a hszeid alapján régimodi embernek tünsz tárcsázd a 1270 biztosan azt fogják modndani,hogy nincs ilyen lehetőség és soha nem is volt ... :DDD Én valami földönkívüli vagyok ,hogy 2 évente mindig sikerűl..Kivétel volt a most és ez is egy olyan dolog miatt ami egy vicc...egy informatikai baklövés +nem megfelelő felkészültsé kombója a szolgáltató részéről.
    Köszönöm a,hogy megpróbálsz önnálóan cselekedni ezek után. :R

    De nagy nagylelkű vagyok és modern:
    "Szerződésed megkötése után két évvel biztosan válthatsz, sőt, meglévő havidíjas előfizetésed mellé már három hónappal a szerződés lejárta előtt is vehetsz újabb mobilt online. Ez a lehetőség minden havidíjas előfizetéssel rendelkező ügyfelünk számára elérhető. Ha a Te ajánlatod oldalon belül látod a „Kedvezményes készülékvásárlás" ajánlatot, biztos lehetsz benne, hogy megkapod az egyedi kedvezményeket (2000 forintos kedvezmény, ingyenesen biztosítjuk a házhoz szállítást és adott esetben egyéb extrák)."

    Többi konkérétum voda ászf.Nagyon szívesen :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák