Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #72042496

    törölt tag

    válasz Dell XPS #211 üzenetére

    A mindenit, gratulálok, nem semmi karrier! :R
    Írjál még ezekről, mert jó olvasni a beszámolókat! Melyik a kedvenc/legemlékezetesebb túrád? Hegyet mászni hová szoktál menni?

    Megmondom őszintén, irigylem a futókat, s a távlati cél az, hogy én is közéjük tartozhassak. A túrázás előtt rendszeresen futogattam, s nagyon tetszettek az utcai versenyek is. Természet mondjuk ott nincsen, de a hangulatuk kárpótolt. Egy 1:45-ös félmaraton (a tavalyi Nike) volt a csúcsteljesítmény, csak pár nappal utána jelezte a térdem, hogy sokkal több ilyet nem szeretne. Vissza is vettem az edzésekből, most már csak ritkán futok, hosszút nem, csak 5-10 km-t.
    Idén a Vadrózsa 50 másnapján lesz a Nike, jó lenne menni, de nagy a dilemma. A Mátrai források 56 másnapján tudtam futni, a Mátra 115 után három nappal szintén, szóval meglátjuk.

    Ami ezeken túl van, s szeretnénk kipróbálni, azok az itt hirdetett túrák és via ferráták. Csak ezek nagyon pénz- és időigényes dolgok.
    Solymáron az Ördöglyukat viszont meglátogattuk velük, az valami szenzációs volt (a barlangász, aki vezetett egy hatalmas figura), mindenkinek ajánlom! De tényleg, még akár szülinapra is. Mi máig emlegetjük.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák