Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibee86

    veterán

    válasz dptrsk #28696 üzenetére

    "Bejelentetted? Kijavították? Nem ment? újra nyittattad a hibajegyet? 72 óra után a Telekom kötbért fizet, ha nem tudod megfelelően használni a hálózatot."
    Leírva jól hangzik, a gyakorlatban messze nem így működik. Annyi bejelentést tettem, hogy a végén már meguntam, mert soha nem lett semmi eredménye, de megértem, hogy az oktatáson ezt tanítják nektek, hogy így kéne működnie.

    Az, hogy minden nap edge-s méréseket posztolgat, bárki bármit ír rákontráz azzal, hogy telenyomor, meg ilyen szar olyan szar, bezzeg a drágaTelekom, az szerintem kimeríti a trollkodást fogalmát... Nincs azzal baj, ha elmondja a tapasztalatát, de minden nap, mindenkinek , ugyanazt. :F

    [ Szerkesztve ]

  • szabonagyur

    félisten

    válasz dptrsk #28696 üzenetére

    Nem akartam ekézni a másikat de ha már ennyire lehet isteníteni akkor itt az én esetem:
    Van egy Telekom előfizetésem amit ugyan öcsém használ de az én nevemen van. Február közepén hurcoltuk át a számot a T-hez, olyan csomag melyben n ingyen lehetne beszélni 3 számmal. Ez is mind be is van állítva ahogy kell, erre a fizetendő összeg minden hónapban a csomag 1,5 szerese. Kikértük a hívás részletezőt csak az a 2 szám van hívva amit beállítottunk, senki más nem szerepel, és a Telekom is megmondta hozzájuk tartozik mindkét ügyfél. Kérdem én akkor mégis mire fizetünk többlet díjat? Márciusban volt az első számla azóta mennek a ticketek, és jön a válasz: Nem találtunk hibát. Na ez jobb szolgáltatás akkor? Közben sikeresen lentebb is vette a havi felhasználható keretet havi 100 óráról 300 percre mert csak megteheti. A letelfonált idő azonban még ezt sem lépi túl mégis most is 2500 Ft-tal lett a több számla és szerintünk nincs hiba, hívásrészletezőn meg a 300 perc sem jön össze. Na erre mondj akkor okosat ha annyira tökéletes a T rendszere ;)

    Arról meg nem is beszélek amikor a telefon napokon keresztül süket a XI. kerületben az ugye jól van? És még mobilnetet sem akarunk használni... ;)

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

Új hozzászólás Aktív témák