Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • *Ropi*

    félisten

    válasz m3ss #4334 üzenetére

    "...en most vegigfotoztam 2 vazzal egy eskuvot, hat nagyon nem volt kenyelmes, pedig meg csak a vazak meg az obik sem voltak tul nagyok. de igy vakuval...logott 2 vaz 8 oran at rajtam. rendesen "bevagtak" a nyakamat nap vegere...arrol nem beszelve hogy allandoan osszeutodnek. kenyelmetlen na."

    Ezért kell a dupla pánt, ami tehermentesíti a nyakadat. Mondjuk így is össze tudnak ütődni a hátad mögött, de nagyságrendekkel kényelmesebb a cipelésük, mint nyakban hordva. ;)

    (#4323) Eperkutyus:

    "Kíváncsi lennék amúgy a két esküvőfotósunk véleményére ezekről az om-d-s dolgokról és a sztoriról, amit leírtál. Visszalépés lenne-e nekik, mert rendszerben kevésbé tud annyit mint a DSLR, avagy sem, avagy minek a rendszer egyáltalán, ha lehet eskizni két kis oly-val is."

    Jenő (a Freddy által említett kolléga) régi motoros a szakmában, ő inkább természetes fények használatára esküszik. A Canonnak (a Nikonnak meg főleg) olyan szofisztikált, vezetéknélküli kreatív vakuvezérlő rendszere van, amit a többi gyártó soha nem fog tudni / akarni utánuk fejleszteni. Én személy szerint napi szinten használom és nem mondanék le róla, ahogy a penge üvegekről és a 3.14csány! DOF-ról :DDD sem, no meg egy rendszercsere elég nagy anyagi bukás lenne, szóval nem, nem és nem. ;) Meg persze ha megjelenek valahol a két "ágyúval", akkor nem kell bemutatkoznom, hogy "én vagyok a fotós", mert mindenki látja rajtam. MILC-cel inkább kukkolónak néznek... ;] ;) :P :))

    [ Szerkesztve ]

    Weboldalam: http://karpatisandor.hu

  • Throme

    veterán

    válasz m3ss #4334 üzenetére

    Most nem azért, de mit vártál a d5k-tól. Belépőknek mind ilyen a keresőjük. Nem is ajánlják arra amiket írtál, hogy manual, no meg makró.
    AF-S obit rá és AF-et használva viszont ugyan azt meglövöd, amit a D90-el. Akik meg nézték a képeid, nekik a végeredmény számít. Az is ugyanaz.
    Ráadásul 100g-al kevesebb húzza a vállad :)

Új hozzászólás Aktív témák