Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mercutio_

    félisten

    válasz ujtzjani #16004 üzenetére

    Szvsz többre mégy, ha a makrós topicban kérsz véleményt olyanoktol akik már huzamosabb ideje használják és ne adj isten még a makróhoz is konyitanak kicsit...

    Ha a Polaroid több tagból álló megoldás, akkor esélyes, hogy ugyanúgy kalap kaki mint a hasonló Soligor és a noname megoldások.

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

  • bandigno

    senior tag

    válasz ujtzjani #16004 üzenetére

    Nekem van close up előtétlencse, 8 dipotriás, 2 obihoz is! meg vagyok velük elégedve, hozzák azt, amire nekem szükségem van! az az előnye a raynoxhoz képest, hogy vignettálásnak nyoma sincs, mivel az átmérője ua, mint a frontlencsének! a raynox is 8 dioptriát tud, mármint a dcr-250, ezért választottam én is azt! mindenképp vmi ultraclear márkás variánst válassz, nem fogod megbánni és fele annyiba sem kerül, mint a másik. én spec nem lencsesort vettem, csak 1-1 8-ast különböző szűrőméretben! hátrány, hogy feltekerős, nem pattintós, elvesz az életedből legalább 6-8 mp-et míg felrakod/leszeded!
    105 mm-en azért eléggé torzít már, íves a dof!

    yxcv: a modern akksikat, mint pl a li-ion, nem kell hosszabb ideig tölteni az elején, azaz nem kell formázni! a teljesen lemerülésre viszont annál inkább kényesek! érdekes a merülésed, pláne ennyire intenzíven! lehet h hibás az akksi, de lehet h a vázzal van vmi gixxer! próbálj kölcsön kérni 1-2 napra egy enel14 akksit vkitől és kipróbálni, hogy azzal is ugyanezt produkálja-e!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák