Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Kleroo

    veterán

    válasz flash- #32993 üzenetére

    Baromi nehéz függetlenedni a marketingtől,tesztadatoktól,grafikonoktól.(Én pl a snapsortos összehasonlítósdit már egyenesen rühellem,hisz lényegi különbségek maradnak pontozatlanul,így tök értelmetlen)
    Főleg ha technokrata oldalról közelíti meg az ember. :)

    Vázat leginkább szintet lépve van értelme cserélni(Ha megfogalmazódtak a hiányosságok)
    Vagy sok generáció kihagyása után.Egy D40-ről szerintem a D3100 volt az első olyan gép,amire tényleg van értelme váltani hiába azonos kategória.(Tán kenroki is ezt írta)

    Nálam most van egy D90,és egy D700 jó obikkal. És már betanultam a D700-at is. De úgy összességében szerintem amatőr/hobby fotós célra totálisan felesleges/pénzkidobás. Azt a gépet csak hivatásosnak van értelme megvenni.(Ez most egy jó nehéz kérdés elé is állított... )

    A "proci" órajele teljesen lényegtelen,hisz célprocesszor.

    [ Szerkesztve ]

    Hodor. Hodor? Hodooor!

  • Throme

    veterán

    válasz flash- #32993 üzenetére

    " meg tudtok engem győzni hogy jó gépem van"
    Ne haragudj meg, de nem túl szerencsés, ha egy fórum az ami meghatározza a döntésedet. Ha most Kleroo nem ír semmit, akkor lecserélsz mindent??

    Szerintem nem lényeg milyen vas van a gépben. A fotók amiket készít tetszik vagy sem?
    Ha most egy másik vázban DDR3 RAM van és mondjuk fél giga, akkor összeomlasz és máris szarnak tekinted a géped??

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák