Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Zájec #3743 üzenetére

    Na visszatérve a hűtés témára... Szóval nálam olyan ~1300-ig nincs különösebb szélhangja a 212-n lévő ventinek (nem a gyári, hanem coolink SWiF), de 1500 felett megjön a hangja, cserébe nem az az idegesítő fajta, és még csak prime illetve linpack alatt sikerült nekem is kizárólag feltornásznom.... Amúgy a feszekhez csak annyit fűznék, hogy nálam ez LLC nélkül lett így ennyi, anélkül lehet több kéne.

    Amúgy igen, jelenlegi kisker ára kb. 8K a 212-nek, és kell hozzá a lefogató, amit még egy darab kiskerben sem láttam, nekem meg olcsóbban nem éri meg elmenni érte... :DDD Amúgy a hivatalos Coolermaster közlemény szerint majd valamikor már alapból csomagolni fogják az összes hűtőjükhöz, gyárilag is. (Pl. a 212, V8, Z600) Amúgy a Scythe Mugen 2 nekem egyetlen dolog miatt rém unszimpatikus: nagyon nem jön be a kombó backplate és a szereljük szét a foglalatot móka.... :((( Mondjuk ettől még valószínüleg egy kitűnő hűtő, jó áron.... A coolermaster legalább megoldotta rendesen, meg a Thermalright, meg a Noctua is... Ők sem haltak volna bele....

    (#3744) Lauda: A vicces, hogy egyáltalán nem hangos a hűtésem, pedig csendes lakásban lakom.... A legviccesebb, hogy a leghangosabb a 12cm-s hűtőm a ház oldalán, annak ellenére, hogy 900-on megy, mégis ennek van a legzavaróbb hangja, mert ugye rajta van a rácson, és jelentős a légszállítása még így is.... A többi venti feleilyen hangos sincs.... Hiába 1200 meg 1400.... Majd akarok hozzá barkácsolni egy 12-14cm konvertert, hogy a rács teljes felületén tudjon áramolni a levegő, bár pontos koncepcióm még sajnos nincs, hogyan fogom ezt a gyakorlatban is kivitelezni.... :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák