Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jugeen

    addikt

    válasz Zájec #3197 üzenetére

    átlagfelhasználó nem tuningolhat? miért ne! ha valaki meg nem tuningol, az vegye az olcsóbbat, ez egyértelmű.

    felteszek most már én is egy kérdést neked. miért véded ennyire a Gigabyte-ot? a vele elért eredmények abszolút bizonyítóak, hogy hagy még kívánni valót a BIOS-a. nem arról van szó, hogy nem lehet vele tuningolni, hanem azon, hogy amit el lehet vele érni az karcsú.

    egyre több RAM fog mostanság megjelenni, ami 2000-en szaladgál vagy felette. nem lehet akkor elvárás, hogy a lap tudjon is akkora ddr3 sebesség mellett üzemelni? tudom, fog javulni a BIOS. de jelenleg ez van. annyit tud, amennyit.

    ha valaki most megkérdezi, akkor nem fogom azt mondani: ne vegyél még lapot, várd meg míg a Giga rendes BIOS-t fog írni és akkor majd azt vegyél.

  • Achill3uS

    veterán

    válasz Zájec #3197 üzenetére

    pont rátapintottál a lényegre, hogy nem ajánlom jobban az asus-t egy átlagfelhasználónak mert a ramok jobban mennek benne, vegyen csak ud4p-t ha az tetszik neki jobban akár a fogyasztás miatt ha abban jobb vagy olcsobb és mint írtam biztosan megfelel az igényeinek elvégre valamiért azt válaszotta. elég ha csak az vesz p6t dlx-ot akinek szüksége van arra amit azok a lapok tudnak, de mondhatok dfi-t is akár, nem az érdekel egy lapban, hogy ki gyártotta, hanem, hogy mit tud.

    "De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

Új hozzászólás Aktív témák