Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shkiz0

    nagyúr

    válasz katt777 #14598 üzenetére

    Miért ne tudnád cserélni?
    Én 3db 1GB-os modult kaptam 5@$-tól, és itthon mikor kibontottam, akkor derült ki hogy az egyik ramról lejár a borda. Írtam neki, és mondta semmi gond küldjem vissza és kicseréli.
    Végül nem kellett mert az egyik csavaron húztam egy kicsit (másikon nem lehet mert le van ragasztva és ha ez sérül ugrik a gari) , és bár így se 100% stabil de már nem jár le.
    Mondjuk hozzáteszem hogy ez csak ideiglenes megoldásnak indult, mivel erre volt csak pénz, de majd ha kicsit olcsóbbak lesznek a ram árak akkor veszek 3x2gb-ot.

    [ Szerkesztve ]

    Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

  • Zájec

    veterán

    válasz katt777 #14598 üzenetére

    "Zájec: Ha te leszarod más véleményét, ne várj el ennél többet másoktól. " olvasd végig az ö h.sz-eit és az enyémeimet... ird le magadnak egy papirra hogy ő hányszor mondta hoggy "leszarja" és én hányszor mondtam... utána gyere visza és ird le vagy idézd...... akoskanak minden harmadik szava az hogy "leszarom"..
    ahogy beszél , förtelem és undoritó ilyennek nincs helye a fórumon....
    ( "ami off-ba és döntve van az idézet" remélem ezzel tisztába vagy mielött azt hinnéd hogy ezeket én mondtam volna... ezek idézetek amit ő mondott...

    én tök normálisan megkérdeztem miért emelte fel a QPI-link sebességét egy alapórajeles 3Dmar06 tesztnél... nézz be a 3Dmark06 topikban, ott a többi részlet, meg az ahogy egy normálisan feltett kérdésre válaszolt.... egyböl lugatni és sértegetni kezdet, holott én semmi ilyen személyeset nem irtam neki... meglehet nézni...
    ezek után látszik hogy nem nekem van problámám..
    megkérdöjeleztem a hitelességét , erre ő bedurran,nekemtámad és sérteget...
    mindezt azért mert észrevettem hogy csalt ... :F

  • Zájec

    veterán

    válasz katt777 #14598 üzenetére

    téged idézlek :: "Még mindig nem küldött beállítást hozzá, nekem meg nem sikerült belőnöm őket. Egyébként az is érdekes, hogy a nagy tesztelő még egyetlen teljes beállítást sem küldött a táblázatba, amire jóval szerényebb, és csak ritkán megszólaló fórumtársaink képesek voltak, mert ők érdemesítik ennyire a többieket."

    valójában én még nem küldtem semilyen eredményt a táblázatodba.... megvan a miértje is, ha már igy rákérdeztél akkor válaszolnom kell rá...
    nekem speciál nem teljesen szimpi, nincsenek stabilitásképek csak egy csomó nyers adat amiböl lehet hámozgatni... nekem például aGorneck23 féle Gigabyte P45-s tuning-táblázata tetszik, jó a megjelenése,, van stabilitás kép , és egy feszérték táblázat, amiben látszanak a fontos feszértékek... :::[link] .. csináltam is anno egy csomó eredményt... :)
    ne sértödj meg azért mert nem vagyok pozitiv véleményel a tiedére, ezt eddig egyszersem mondtam , udvariasságból, most is csupán válaszoltam a kérdésedre...

    "Még mindig nem küldött beállítást hozzá, nekem meg nem sikerült belőnöm őket." itt konkrétan mire vagy kiváncsi ? egy kicsit lemaradtam mit szeretnél...

Új hozzászólás Aktív témák