Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sareth

    senior tag

    válasz Allien #3342 üzenetére

    Allien - Nekem egy kedves PH-s azt írta mail-re hogy inverter hiba. Azóta kérdezgettem egy két szervizet de nem sokat tudtak mondani. Azt ajánlották hagyjam ott és 3000 Ft/óra ért megnézik. Na most én közel négy éve vettem és nekem ez már nem ér annyit hogy sokat költsek rá. Természetesen nem örülök a hibának de már megszolgálta az árát és lehet itt az idő váltani. Szemét egy dolog mondjuk ez a garancia is mert épp most járt le.... kicentizték.....

    Nekem amúgy szintén ugyanez a hiba de ha a Win képernyő bejövetele után kikapcsolom és 2-3 perc után vissza akkor úgy ahogy működik (bár se a képernyőkímélőt, se az alvó módot nem szereti - ugyanis onnan az istennek sem jön már vissza).
    Egy másik szaki ajánlotta hogy vegyem vissza a felbontást, és úgy használjam mert így még mehet 1-2 évet de készüljek fel hogy kapufa!
    Érdeklődj, nézz szét itt-ott és ha jutottál valamire majd oszd már meg.

    Jahh, hoztam haza egy kölcsön moncsit és itt figyel a Siemens mellett elrettentő példaként. Úgy néz ki használt a dolog mert a Siemens megemberelte magát, azóta úgymond jobb!!

Új hozzászólás Aktív témák