Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Louro

    őstag

    válasz Nazara #10772 üzenetére

    Szia,

    nálunk pár éve nyúl vs. macska volt a terítéken és akkor megláttuk egy szépséges kiscica testvérpárt, akik eldöntötték a párbajt.

    Röviden az én válaszaim is :)

    WC: Nálunk fedett van, de az ajtót leszedtem róla, hogy a reggeli alomtakarításkor ne sokkoljon a hirtelen buké. Van, aki arra esküszik, hogy egy 10kg-os zacskó felét tölti bele, de mi pl. egy egésszel beletöltünk. Igaz nálunk két macska termel. Alomból mi a Spar-os almot szoktuk venni, mert kellően olcsó és elég jól csomósodik. A kristályos alom is megosztó. Valakinek bejön, valakinek nem.

    Nekünk két ivartalanított lányunk van. Ivartalanítást ne hagyd ki. Sok infó terjeng, hogy első alom előtt vagy után kell -e. Nekünk az orvos is azt mondta, hogy jobb előtte.
    Oltások: félévente kell vinnünk. A szurikra asszem 5-5000-et hagyunk ott cicánként, ha jól emlékszek. Bár mi belvárosi orvoshoz viszük, mert jó ajánlásai voltak :)

    Játék: Labda legyen. Ha laknak alattatok, akkor plüsslabdát javaslok. Nekünk egy 2-3 centis átmérőjű a favorit. Emellett a pálca végén madzagon labda szintén jó. Lézer pointer is tökéletes lehet. Alufóliát nem mernék, mert a mieink biztos kiszednének belőle darabokat és megennék. Ha nincs alsó szomszéd, akkor egy üdítős üveg kupakja a legtutibb.

    Fürdetni próbáltuk, de ezek csak isszák a vizet. Zuhanyzóban is csak nyalják a földről. Úgyis tisztogatják magukat/egymást eleget.

    Míg kicsik azért magasra nem tudnak ugrani. Ha mégis magasra tennétek, akkor érdemes dobozokból lépcsőt építeni. Nekünk elég hamar a kaparófán aludtak...felmásztak.
    Kaparó legyen legalább egy. Igaz nagy költség, de kifizetődik hamar, ha azon élesítik a körmeiket. Körmöket néha-néha vágjuk csak.
    Jah és ha már tisztálkodás, akkor szerezz be egy Furminátort. Olyan, mint egy gereblye, de az eddigi legtutibb cicafésű.

    Zaj: nálunk az egyik valószínűleg süket, mert alszik az mindig. A másikat pedig nem érdekli a hangosabb zene. Ha nem az alvóhelyük mellett bömbölteted, akkor szerintem nem fogja őket érdekelni.

    Uh, igyekeztem keveset írni, de hát elkapott a hév. Sorry.

    Mess with the best / Die like the rest

Új hozzászólás Aktív témák