Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CoroStar86

    aktív tag

    válasz Vesa #1702 üzenetére

    Köszönöm, tudom, hogy van. Csak ha már százezres tételekről beszélünk, inkább várok még egy kicsit és akkor már legyen a legjobb. Warthog Stick 110K akciósan, 130-140K körül meg már kihozok egy Virpilt, akkor már inkább az (ha egyszerre veszel náluk base-t meg sticket, mindkettőből lejön 10%). Amúgy tud valaki valamit arról, hogy a vám meg ÁFA meg STB. hogy alakul Virpiléknél? Orosz cég, európai honlap, árak euróban, ext. VAT... Most akkor mivel kell számolni? Ottani fórumokon nemigen olvasni ilyen témákról (bár azt elcsíptem, hogy valakinek még "back order" státusz alatt is megküldték egy hónapon belül, Fedex-szel). Szerintem az ár euróban + ÁFA + az egészre még a vám, de javítson ki, aki jobban ért hozzá. Egyébként a két base között van bármi különbség a felfogatáson kívül? Az olcsóbbik a fapadosabban szerelhető desktop változat, a másik meg az ilyen-olyan kiegészítőkkel bárhogy rögzíthető típus, de a belsejében van különbség? A honlap szerint speckókban kb megegyeznek. Előre is köszi, ha valakinek van infója!

Új hozzászólás Aktív témák