Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -NoVa-

    addikt

    válasz letoltobeze #103269 üzenetére

    Félig szentimentális ragaszkodás, félig jóság. Jól meghajtva elég sok tulajdonságban felnő a nagyokhoz, és szép tiszta, energikus hangja van. A mélye hangnyomásban visszafogottabb, de tempóban ügyesen kompenzál, az energiát meg pl az ifi xDSD Gryphon XBass emelése (megtámogatva a 2x3W-os RA2Bfe erősítővel) szépen pótolja, vagy egy melegebb hangú csöves.

    Én inkább migrénes napokon veszem elő, amikor a Xelento már sok, de pici könnyű kényelmes fülest akarok. Térben inkább végtelen szélességet ad, mint pontos magasságot, mélységet, holografikus 3D ábrázolást, de ez az egyetlen terület a forrásra való kényességén felül, ahol bele lehet kötni.
    Könnyen hajtható hasonló képességű IEM-ek közül a Mangird Tea hozza a P1 színvonalát, és már az is 350$, ezért legenda a P1. De ajánlani az Etymoticcal szemben már egyiket sem szoktam, egy ER3XR vagy ER4XR jobb kompromisszum.

  • s4tch

    veterán

    válasz letoltobeze #103269 üzenetére

    Nagyon, árához képest parádé. De tényleg ki kell szolgálni, telefonról, legtöbb hordozható forrásról határeset. Nekem egyébként az hozta meg a boldogságot, amikor tettem rá szivacs illesztéket. Azzal helyre billen a tonális egyensúly akár béna forrásról is, és bár nyilván nincs kihajtva, Comply-jal qrvajó egy egyszerű Lotoo PAW S1-ről is.

    Nagyon szoktam szeretni a jó ár-érték arányú cuccokat. A P1 és az S1 is 25-25 ezer Ft volt, mindkettő alkalmi vételnek számított, és ha 2x ennyit kellett volna értük fizetnem, azt sem tartottam volna túlzásnak. Még viccesebb az S1 és a Hifiman RE400, utóbbi akcióban kb. 20 dollár volt, és nincs hiányérzetem. Az is egy ár-érték bajnok, de a gyári kábel cseréjére fel kell készülni, az annyira hitvány, hogy borítékolhatóan tönkre fog menni.

Új hozzászólás Aktív témák