Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fericske

    addikt

    válasz Tim82 #69585 üzenetére

    Jól van, azt gondoltam kíváncsi féle vagy. Ez meg nem egy komoly beavatkozás.

    (#69560) mhorvat
    Ha vezetékes fejesben gondolkodsz akkor a meghajtó egység minőségére is gondolni kell. Egy 100ezer forintos fejesnél alap kérdés/probléma, hogy mivel szólaltatnád meg.
    Hordozható eszköznél mondjuk egy Chord Mojo a minimum, szerintem fejhallgatóhoz, ugyanis azokat nehezebb kiszolgálni teljesítménnyel mint a fülhallgatókat. Ez egyrészt nem költséghatékony megoldás, meg plusz nehezék az útra.
    Szóval egy 100ezres vezetékes fejeshez egy laptop-tablet-telefon nem játszik, ha jó minőséget akarsz.

    Akadnak már egészen jó hangminőségű vezetéknélküli fejhallgatók is ebben az ársávban, ami jóval kevesebb kompromisszummal jár a körítés tekintetében.
    Én a te helyedben ilyen megoldást választanék.
    Kettő modellt tudok ajánlani ami a Bose QC35-nél szerintem jobb hangminőséget produkál.
    AKG N60NC Wireless
    Van aktív zajcsökkentés, ami változtat a hangképen, és vezetéknélküli módban nem lehet kikapcsolni.
    Fülön ülő párnás.
    ATH-DSR7BT
    Nincs aktív zajszűrés, viszont ez fül körülölelő párnás, és jól hangszigetel.

    Próbáld ki őket valahol és egyéb modelleket is.

Új hozzászólás Aktív témák