Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emiki6

    veterán

    válasz s4tch #64791 üzenetére

    Gyári hibás volt, szóval nó problem, ne akadj fent ezen. Nekem az ebony x00 jobban tetszik. :K

    Más: a licitről kiderült, hogy érdekesebb és viccesebb sztori annál, mint aminek tűnt.
    Beszélgettem valakivel discordon, mindegy, elküldtem neki ezt a licitet is és megigérte, hogy nem fog rám licitálni. Felhúzta magát egy másik liciten és bűnbe esett, ő vette meg előlem (nem tudtam akkor még, illetve kicsit idegesen ezt itt szóvá is tettem, aztán az idegesség átcsapott megynyugvásba, mert rájöttem, hogy nem is akartam annyit fizetni a fejesért), de a két licit bid előzményei és a beszélgetésből minden rá mutatott, eleinte tagadta aztán bevallotta. Rájőtt, hogy ő sem akart ennyit fizetni, szóval úgy döntött nem veszi meg és megírta az eladónak, hogy próbálja meg eladni a második licitálónak... :DDD Meglátjuk mi lesz a vége, ha megkeres az eladó, akkor olcsóbban szerintem megveszem.

    [ Szerkesztve ]

    Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

Új hozzászólás Aktív témák