Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • EnterR

    veterán

    Sziasztok, két fejhallgató közül szeretnék választani adott ársávban. Az egyik a Maxell Retro DJ, amit az összefoglalóban megadott logout-os linkből szedtem, másik pedig egy Sony MDR-ZX-110. Nagyjából azonos árkategória.

    1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót? Legfőképpen otthon, kintre marad a füles.
    2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni? TV-hez filmnézésre és konzolhoz játékra, telefon
    3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg? 7.000Ft
    4.) Új vagy használt? Új
    5.) Circumaural vagy supraaural? Circumaural
    6.) Zárt vagy nyitott? Zárt
    7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar? A mély kiemelést kifejezetten szeretem, a magas ne "csipogjon"
    8.) Honnan vásárolnál? Akármelyik webshop
    9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)? TV jack csati, konzolhoz kontroller jack csati

    Elöljáróban én azt gondolom, hogy a kettő közül valamelyik biztosan bejönne. Konzolhoz ugye a kontrollerbe megy a hang, a kontroller meg BT-n kommunikál, így ha nem tévedek tömörítve lesz. Sony-ról nem sok infót találtam itt a topikban, egyes írások szerint kicsit gagyi fröccsöntött műanyag jellegű és könnyen törik a hajlítható pontoknál. Maxell-t fórumos javaslatra vettem számításba, hasonlóképpen mély-orientált.

    Specifikációk sajnos nem mondanak sokat, így az első utam ide vezetett. :R

    [ Szerkesztve ]

    PSN ID: marquuard

Új hozzászólás Aktív témák