Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .DLL

    veterán

    válasz Bici #42721 üzenetére

    MSR-7-hez hasonl karakterrel ott van még az AKG K545 is, bár szerintem ezekre nem igaz a kissé sötét kiemelésektől mentes hang. De Sheratan jobban otthon van ezekben, lévén sokáig használta a K545-öt. :K
    Nekem tetszik mindkettő, de én Beyert hallgatok, ami aztán végképp kiemelős, így ha nekem tetszik, az neked nem biztos, hogy jót jelent. :D

    (#42720) A_ScHuLcZ: A Pro-80 mellé minimum egy Presenter 2 vagy ahhoz hasonló erősítő ajánlott szerintem, de ha komóban gondolkodsz (DAC+Amp), akkor Fiio E10K-val sem rossz, ez egy kicsit világosabb hangú forrás, ami a Pro-80-nak végülis nem áll rosszul.
    Olyan nincs, hogy egy olcsóbb fejes ne profitálna egy erősítőből, tehát csak azért mert nem tudsz egy erősítőt is venni a jelenlegi keretből, még ne vegyél egy rosszabb fejest. Alaplapi+gynegébb fejes tuti rosszabb eredményt fog adni. Az alapvető karaktert a hangsugárzó hordozza ;) ez szerencsés párosítással csak sokkal jobb lehet, de alaplapival is valószínűleg jobban fog szólni egy jobb fejes. Később pedig ha lesz rá keret, majd fejleszted a forrást előtte. ; )

    (P.H.)

Új hozzászólás Aktív témák