Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz kemcso #28995 üzenetére

    Az első bekezdésre lényegében már korábban válaszoltam: a magasszintű hangminőséghallás elsődlegesen gyakorlás eredménye, ha érdekel a dolog belefekteted a munkát, ha nem, nem. Az audiofília műveltség. Dudikára utalva: mit gondolsz, hanyadik Loyola "Szent" Ignác vagy a sorban, akit végig kéne turnéznom-turnéznunk, "bizonyítandó" a nem is tudom micsodát? Nagyjából azt, hogy csecsemőnek minden vicc új, pedig a vicc már szakállas, már évtizedek óta sokszorosan "bizonyított"... - amint azzal egyébként a megint kirívóan okosan megszólaló Dudika is tisztában van, amikor reggel a tükörbe néz - ha mer. Majd egyszer bizonyára nekiállunk (sokan vagyunk) a szenzációs produkcióval turnézni, akkor is sokat kéne várnod, míg sorrakerülsz - valóban, megint túlbecsülted a jelentőségedet, többedszer. Amit meg akarsz ismerni, foglakozz vele sokat, értőn - persze kényelmesebb ehelyett dobálózni kategorikus kijelentésekkel arról, hogy mi lehetetlen, meg autodafékat szervezni (meg eldudikásodni).

    Sokan jól ismerjük azt az idelinkelt förmedvényt - kevés nála hazugabb, gonoszabb iromány kering a neten - nem véletlen, hogy jónéhányan linkelgették már errefelé, mint hivatkozási alapot. Én csak mint elrettentő példát linkelném legfeljebb - ha linkelgetős típus lennék, aminthogy nem vagyok. Ez egy szennyirat - mint tudjuk.

Új hozzászólás Aktív témák